English booking Thai booking

Royal Laurel Class

Royal Laurel Class

Na palube

Nová štýlová kabína

Nová štýlová kabína

Sedadlá v triede Royal Laurel Class sú nakonfigurované do tvaru „obrátenej rybej kosti“, čo maximalizuje miesto. Vaše súkromie je zabezpečené vďaka pevnému panelu, ktorý vám pomáha vytvoriť si vlastný priestor. Jediným stlačením gombíka sa sedadlo zmení na 2 metre dlhú, plnohodnotnú posteľ, ktorá vám zabezpečí kvalitný spánok. Dômyselné sedadlá zahŕňajú miesto na zavesenie kabátu a odloženie topánok, zasúvateľnú lakťovú opierku a koktailový stolík.

Zážitok z jedla na najvyššej úrovni

Zážitok z jedla na najvyššej úrovni

Zážitok z jedla v triede Royal Laurel Class začína pohárom šampanského a pokračuje chrumkavým chlebom podávaným s maslom a extra panenským olivovým olejom. Predjedlá zahŕňajú profesionálne pripravený steak a čerstvého homára. Ako hlavné menu sú na výber zdravé prírodné a nízkokalorické jedlá. Z vozíka je ponúkané množstvo čerstvého ovocia a rôzne druhy syra.

5-hviezdičkové jedlo

5-hviezdičkové jedlo

Čo sa týka biologických a letových hodín, navrhli sme s ohľadom na zdravotný princíp rôznorodé jedlá. Cestujúci majú na výber jedlá z klasickej kuchyne z celého sveta. Slávny hovädzí steak či lahodný homár je len jedno z jedál, ktoré si nemôžete nechať ujsť.

Okrem Hors D'oeuvre, špeciality šéfkuchára, sladkostí a chleba, čerstvo uvarenej kávy a vybraných čajov si môžete vyskúšať instantné rezance Din Tai Fung a zmrzlinu Haagen-Dazs, vďaka ktorým sa dostaví očarujúci zážitok už počas stúpania na oblohu.

Objednávka jedla

Objednávka jedla

Skvelé jedlo je vzdialené len na jeden klik. Môžete si predobjednať jedlo zo širokého menu a ďalších špeciálnych jedál podľa individuálnej potreby cez internet, najskôr 21 dní a najneskôr 24 hodín pred odletom.

Vylepšené audio-vizuálne zariadenia

Vylepšené audio-vizuálne zariadenia

Trieda Royal Laurel Class je vybavená najnovším zábavným systémom, ktorý zahŕňa dotykovú HD obrazovku, slúchadlá s potlačením okolitého hluku, USB zásuvky a iPod zásuvku. Priestorovo veľkorysé stolíky a 110 V zásuvky vám umožnia pracovať komfortne a efektívne.

Jedinečné, inovatívne služby

Jedinečné, inovatívne služby

Na palube triedy Royal Laurel Class lietadiel Boeing 777-300ER leteckej spoločnosti EVA Air máte k dispozícií množstvo služieb, ktoré vo vzduchu vytvárajú pocit domova. Tieto luxusné drobnosti zahŕňajú jednodňovú súpravu RIMOWA, slúchadlá s potlačením okolitého hluku, pohodlné pyžamo a vodu FIJI.

Jednodňové súpravy RIMOWA

Jednodňové súpravy RIMOWA

EVA Air predstavila jednodňové súpravy RIMOWA v roku 2013, aby sa dlhé lety pre cestujúcich stali komfortnejšie.

V roku 2015 sme túto populárnu súpravu ešte vylepšili o dve nové dizajnové puzdra. Jedno osviežujúco limetkovo zelené a druhé zemité olivovo zelené. Sú súčasťou tak spiatočných ako aj jednosmerných letov.

Jednodňové súpravy obsahujú hydratačný balzam zo santalového dreva a balzam na pery Harnn, vedúcej thajskej značky SPA produktov. Aby ste si vychutnali spánok čo najviac, každé puzdro obsahuje súpravu pomôcok na spanie vrátane zátok do uší.

Teplé a pohodlné pyžamo

Tvar „obrátenej rybej kosti“ konfigurácie sedadiel triedy Royal Laurel Class dodáva pocit súkromia ako vo vlastnej izbe. EVA Air sa rozhodla, že pre umocnenie tohto pocitu bude ponúkať i pyžamo, ktoré bolo donedávna dostupné iba v prvej triede. Dvojdielne pyžamo je teplé a jemné. Voľné a pohodlné súpravy na spanie sú ideálnym doplnkom na dlhé lety.

Voda FIJI

Voda FIJI

Aby sme sa ubezpečili, že sa počas letu cítite zdravo a dodržiavate pitný režim, k dispozícií budete mať vodu FIJI, značkovú fľaškovú minerálnu vodu priamo z ostrovov Fidži. Voda pochádza z nedotknutej vulkanickej horniny spod dažďového pralesa. Obsahuje vysoký podiel kremíku a iných minerálov, čo jej dodáva jemnú delikátnu chuť.

Slúchadlá s potlačením okolitého hluku

Slúchadlá s potlačením okolitého hluku

Po 18 mesiacoch výskumu a vývoja predstavila EVA Air nové slúchadlá pre triedu Royal Laurel Class. Chudšie a ľahšie slúchadlá sú vybavené technológiou potláčania okolitého hluku. Tým sa zabezpečuje vyššia kvalita hudby, redukcia hluku v kabíne a hluku z motorov. Nová výplň slúchadiel je mäkšia a čelenka je ergonomicky navrhnutá tak, aby zaistila pohodlie. Funkcia stlmenia vám umožní rozprávať sa s ostatnými spolucestujúcimi bez toho, aby ste slúchadlá museli skladať.

*Služby a doplnky sa môžu meniť v závislosti od rôznych kabín a trás.

Pred odletom

Exkluzívny check-in

Exkluzívny check-in

Personál EVA Air na letisku tvoria kvalifikovaní profesionáli, ktorých schopnosti sa zhodujú s požiadavkami cestujúcich. Hoci ich kontakt s cestujúcimi je krátky, vysoký štandard služieb, ktoré im poskytujú sa prejaví ihneď. Servis prebieha rýchlo a hladko, pretože služby poskytované personálom EVA Air vychádzajú priamo zo srdca.

*Služby triedy Royal Laurel Class sú teraz dostupné na všetkých letoch z Taipei-u do New Yorku, Los Angeles, San Francisca, Toronta, Paríža, Amsterdamu a Londýna.

Zvýhodnenia na batožinu

Zvýhodnenia na batožinu

Ako cestujúci triedy Business Class si môžete dopriať množstvo zvýhodnení na batožinu počas check-inu a využiť špeciálne označenie, vďaka ktorému bude naloženie i vyloženie vašej batožiny uprednostnené. Pre viac informácií prosím navštívite ...Baggege Allowances webpage (neviem, ako nazývaš túto podstránku, doplň podľa potreby).

Vstup do VIP salónikov

Vstup do VIP salónikov

S ohľadom na vysokú kvalitu služieb pozýva EVA Air cestujúcich tried Business Class a Premium Laurel Class, aby využili komfortné VIP salóniky na všetkých letiskách, na ktorých sú k dispozícií.

Pristátie

Prednostné vyloženie batožiny

Prednostné vyloženie batožiny

Cestujúci v triede Business Class si môžu dopriať kvalitné služby spojené s rýchlejším naložením a vyložením batožiny. Vaša zapísaná batožina je uprednostnená a bude vyložená ako prvá.

*Služby triedy Royal Laurel Class sú teraz dostupné na všetkých letoch z Taipei-u do New Yorku, Los Angeles, San Francisca, Toronta, Paríža, Amsterdamu a Londýna.