English booking Thai booking

EVA Air - tretia najbezpečnejšia spoločnosť

EVA Air - tretia najbezpečnejšia spoločnosť

Najbezpečnejšia letecká spoločnosť

EVA Air sa umiestnila na 3.mieste v bezpečnosti leteckej dopravy spomedzi 60 najväčších dopravcov

Taiwanskej spoločnosti EVA Air patrí podľa nemeckého časopisu AERO Intenational Magazine tretie miesto spomedzi 60 najväčších aerolínií. Potom, čo bola spoločnosť zaradená medzi top 10 sedemkrát od roku 2004, dosiahla za rok 2014 svoje najlepšie hodnotenie a právom má pevné postavenie medzi poprednými leteckými spoločnosťami spolu s a Cathay Pacifik a Emirates

"Naše umiestnenie ukazuje na vysokú úroveň bezpečnosti leteckej dopravy. Je dobré vidieť, že letecké spoločnosti sa neuspokoja s tým, čo už dosiahli, ale tvrdo a neustále pracujú, aby boli ich prevádzkové služby stále bezpečnejšie" povedal pre AERO International editor Dietmar Plath.

Predseda Eva Air pán Chang dodáva: " Na dosiahnutí operácií bez letových strát alebo úmrtia pracujeme veľmi tvrdo. Bezpečnosť je najdôležitejšou súčasťou každého letu. Naše kvalitné služby by nebolo možné dosiahnuť bez dôrazu na každý aspekt operácií. Uznanie tejto rešpektovanej publikácie nielenže demonštruje vynikajúci výkon , ale tiež kladie dôraz na konkurencieschopnosť taiwanského leteckého priemyslu. "