English booking Thai booking

EVA Air - nový člen Star Alliance

EVA Air - nový člen Star Alliance

EVA Air Star Alliance

Letecká spoločnosť EVA Air vstúpila do Star Alliance

Radi by sme Vás informovali o tom, že EVA Air sa dňa 18. júna 2013 stala oficiálne členom globálnej siete leteckých spoločností Star Alliance.

EVA Air s približne 60-timi destináciami prinesie do Star Alliance aj unikátne destinácie, ako sú Kaohsiung na Taiwane a Surabaya v Indonézii. Geografická poloha Taiwanu je strategickým miestom pre ázijskú centrálu, nakoľko ma najbližšiu vzdialenosť ku všetkým veľkým mestám v Ázii a Pacifiku.

Star Alliance je prvou aj najväčšou globálnou sieťou leteckých spoločností. Bola založená v roku 1997, má 25 členských aerolinií , ktoré spoločne prevádzkujú takmer 22.000 letov denne do viac ako 1.300 destinácií v 194 krajinách po celom svete.

V duchu svojich tradícií a inovácií EVA Air po 20 rokoch oficiálne mení názov Evergreen Club na Infinity Mileage Lands, aby splnilo cestovateľské požiadavky v rámci siete Star Alliance.

Členstvo v Infinity MileageLands ponúka následovné výhody:

  • Zbieranie letových míľ nielen na letoch EVA Air/UNI Air, ale tiež na všetkých letoch v rámci členov Star Alliance.
  • Míle sa môžu použiť na zakúpenie letenky alebo upgrade kamkoľvek nielen EVA Air / UNI Air, ale aj na letoch Star Alliance. Čím viac lietate, tým viac výhod získate.
  • Kto bol doteraz členom EVA Air/UNI Air a nazbieral letové míle, aby mohol využívať výhody členstva v Infinity Mileage Lands, doporučujeme požiadať o členstvo v Infinity MileageLands, kam budú dosiaľ nazbierané letové míle automaticky prevedené.
  • Podrobnosti výhod členov Diamond, Gold alebo Silver nájdete na stránke www.staralliance.com

Členstvo v Star Alliance Vám ponúka komfortnejšie cestovateľské zážitky kamkoľvek pôjdete.