English booking Thai booking

EVA Air nasádza na let Viedeň - Bangkok - Taipei nový Boeing

7. október 2016

Pasažieri sa dočkali!

EVA Air nasádza na let Viedeň - Bangkok - Taipei nový Boeing

Nový Boeing 777-300ER, ktorý bude po novom lietať na linke Viedeň — Bangkok — Taipei, uvítalo viedenské letisko skutočne veľkolepo. Predchádzajúci Airbus 330-200 prekonáva hneď niekoľkokrát. K dispozícií je viac sedadiel, exkluzívna Royal Laurel Class, populárna Elite Class, a najmä, pôvodná Premium Economy Class z roku 1992 s názvom Evergreen Deluxe Class.

Royal Laurel Class

Edward Ho, generálny manažér a CEE pre EVA Air Auistria: „Naši cestovní partneri a pasažieri čakali na Triple Seven už dlho, predovšetkým na inovačnú a veľmi žiadanú Elite Class. Dnes, v dostatočnom časovom predstihu nášho 25. výročia na linke Viedeň, môžeme ponúknuť moderné lietadlo so všetkými jeho výhodami a ešte lepším zážitkom z letu na trhu strednej a východnej Európy.“

Rovnako spokojné je medzinárodné letisko Viedeň, partner EVA Air: „S EVA Air máme úspešné a dlhotrvajúce partnerstvo, a spojenie s Áziou sa posledných 25 rokov vyvinulo veľmi dobre. Preto sme radi, že sa EVA Air rozhodla ponúknuť Boeing 777-300ER s až o 24 % väčšou kapacitou. To podčiarkuje význam Ázie pre náš región.“ hovorí Julian Jäger, CEO Vienna Internationl Airport.

Veľkolepé uvítanie „water salute“ nového Boeingu na viedenskom letisku

Tri nadštandardné triedy s najvyšším komfortom

Kabína Boeingu 777-300ER je elegantná, s príjemným dizajnom a ohľadom na komfort. Všetky sedadlá sú vybavené elektrickou, ako aj USB zásuvkou. Každý hosť na palube „Triple Seven“ má prístup do vlastnej „Star Gallery“ s viac, než 50-timy filmami; s viac, než 1000 hudobnými titulmi; s množstvom videohier; a v neposlednom rade s možnosťou posielať SMS alebo e-maily.

Cestujúci sa tiež môžu tešiť na skvelé jedlo ázijskej alebo európskej kuchyne (podľa vlastného výberu) pripravované v parných rúrach.