English booking Thai booking

EVA Air - 10 najlepších Aerolínií sveta

EVA Air - 10 najlepších  Aerolínií sveta

10 najlepších  Aerolínií sveta

EVA AIR uspela v hodnotení Skytrax 2015 a umiestnila sa v rebríčku "10 najlepších Aerolínií sveta" a zároveň získala cenu “Najlepšia letecká spoločnosť v čistote flotily".

EVA AIR uspela v hodnotení Skytrax 2015 a umiestnila sa v rebríčku "10 najlepších Aerolínií sveta" a zároveň získala cenu “Najlepšia letecká spoločnosť v čistote flotily"

Taipei (17. júna 2015) – popredná Taiwanská spoločnosť EVA Air sa umiestnila v prvej desiatke v hodnotení "Najlepších svetových aerolínií roku 2015" a na prvom mieste pre " Letecká spoločnosť s najčistejším palubným priestorom

„Výsledky hlasovania boli zverejnené 16. Júna 2015 v Paríži. Prieskumu sa zúčastnili cestujúci po celom svete a hodnotili viac ako 200 leteckých spoločností. Prostredníctvom dotazníkov bola hodnotená osobná skúsenostiach s leteckými spoločnosťami na zemi i vo vzduchu, kľúčovými ukazovateľmi produktov a služieb boli napríklad check-in, stravovanie, pohodlie sedadla, čistota kabíny, kvalita potravín a nápojov a možnosti zábavných programov na palube.

Hlavným cieľom EVA Air je zlepšiť zážitok z letu a možnosti zábavných programov na všetkých lietadlách svojej flotily. Hodnotenie založené na spokojnosti zákazníkov je dôkazom, že letecká spoločnosť stále pokračuje v trende vylepšovania svojich služieb, poskytovaní kvalitného servisu pre svojich cestujúcich. Udelenie tohto ročnej ceny nadväzuje na predchádzajúce ocenenie EVA Air, medzi ktoré patrí ocenenie Skytrax 2012 "Najlepší personál leteckej spoločnosti v Ázii", zaradenie do "10 najlepších aerolínií v Ázii" ako aj ocenenie AirlineRatings.com z decembra 2014 "Best Long-Haul Airline Ázia / Pacifik".